Prognoza EUR/CHF: Ogromny wzrost

Każda interwencja teraz prawie na pewno zaprosi więcej osób, które zwrócą tę parę, chociaż oczywiście spowoduje chaos w krótkim okresie. 

Kurs EUR/CHF rósł dość wyraźnie podczas czwartkowej sesji giełdowej, docierając aż do 50-dniowej EMA. Trochę trudno jest dokładnie zrozumieć, co się stało, ponieważ interwencja na rynku Forex podczas sesji pochodziła z Banku Japonii, a nie Szwajcarskiego Banku Narodowego. Jednak być może ludzie zaczynają się martwić, że SNB zrobi to, ponieważ do

Wielkość świecy jest dość imponująca, ale pod koniec dnia nadal jesteśmy w trendzie spadkowym i po prostu nie widzę, jak to się zmieni w najbliższym czasie. Biorąc pod uwagę brzydotę, jeśli chodzi o apetyt na ryzyko , sensowne jest umacnianie się franka szwajcarskiego, ale być może trochę wyprzedziliśmy samych siebie. Najwyraźniej SNB jest dobrze znany ze skoków na rynku i dewaluacji własnej waluty, ale to działa tylko tak długo.

Szukaj wyczerpania

  • Warto też zauważyć, że sytuacja w Europie daleko wykracza poza to, z czym Szwajcarzy mogą walczyć, więc może to rozumieją.
  • Nie oznacza to, że czegoś nie spróbują, ale w tym momencie jest to dla nich trochę trudne, ponieważ to taki mały rynek.
  • Jest tak wielu ludzi, którzy próbują teraz wywieźć pieniądze z Europy, że moglibyśmy zobaczyć niewielką stratę franka.

Każda interwencja teraz prawie na pewno zaprosi więcej osób, które zwrócą tę parę, chociaż oczywiście spowoduje chaos w krótkim okresie. Musiałby zostać przełamany poziom parzystości, abym mógł spojrzeć na to przez inny pryzmat w tym momencie, co jest czymś, czego nie widzę w najbliższym czasie. Co to jest warte, wycofaliśmy się już nieco z 50-dniowej EMA , więc to pokazuje, jak niepewny będzie każdy rajd. To fajna świeca, ale w tym momencie nadal niczego nie zmienia, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie chcemy zamykać się na szczytach dnia, co ponownie mówi, jak niepewne wszystko jest w tym momencie. Szukaj wyczerpania i korzystaj z niego.

Maciej Sokół

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.