Prognoza ETH/USD: Ethereum nadal dryfuje niżej

Ethereum nie będzie się rozwijało w dłuższej perspektywie, przynajmniej dopóki inne bezpieczniejsze aktywa również nie zaczną przyciągać uwagi. Dopóki mamy tyle niepewności, jeśli chodzi o apetyt na ryzyko, Ethereum i inne aktywa kryptograficzne będą nadal walczyć. Warto zauważyć, że osiągnęliśmy poziom 1800$, który jest początkiem znaczącej bariery oporu, która sięga aż do poziomu 2000$. Dopiero, gdy przełamiemy to wszystko, myślę, że zmienił się sam trend.

Zwróć uwagę, że przez kilka dni mieliśmy ładny strzał wyżej, a potem prawie nic nie zrobiliśmy. To mówi nam, że rynek nadal będzie się trochę wahał, czy dalej iść wyżej, a fakt, że wycofaliśmy się z pierwszych oznak oporu, sugeruje mi również, że Ethereum po prostu nie jest gotowy, aby iść wyżej.

Poniżej 50-dniowa EMA zaoferuje trochę dynamicznego wsparcia, ponieważ zaczyna się podkręcać. Poziom 1200 USD poniżej to szczyt obszaru konsolidacji, który rozciąga się aż do poziomu co najmniej 900 USD. Ostatecznie jest to rynek, który najprawdopodobniej osiągnął jakiś rodzaj dna, ale gdybyśmy załamali się poniżej tego obszaru, rynek mógłby się rozpaść. Myślę, że w tym momencie musimy być bardzo ostrożni w handlu na tym rynku, ale uważam, że znaczące spadki są okazją do zbudowania większej pozycji dla długoterminowej transakcji i zwrotu i rozpoczęcia kolejnego zwyżkowego rynku . Ostatecznie za każdym razem, gdy się cofniemy, pojawi się wielu długoterminowych traderów, którzy będą chcieli się zaangażować.

Renata Skraba

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.