CENA ZŁOTA: KLUCZOWE POZIOMY DO OBEJRZENIA

Technical Confluence Detector pokazuje, że Gold Price widzi natychmiastową barierę wzrostową na jednodniowej SMA 5 na poziomie 1723 USD, powyżej której zostanie przetestowany punkt obrotu jednodniowego R2 na poziomie 1725 USD.

Kupujący potrzebują akceptacji powyżej zbieżności Fibonacciego 161,8% jednodniowego i Fibonacciego 61,8% tygodniowego przy 1,728 USD. Punkt obrotu jednodniowego R3 na poziomie 1734 USD będzie ostatnią linią obrony dla sprzedawców XAU.

Alternatywnie, utrzymujący się ruch poniżej potężnego klastra poziomów wsparcia w okolicach 1716 USD zniweczy dynamikę ożywienia. Poziom ten jest zbiegiem szczytu z poprzedniego dnia, Fibonacciego 38,2% tygodniowego i punktu obrotu jednodniowego R1.

Kolejne wsparcie czeka na skrzyżowaniu Fibonacciego 23,6% tygodniowo i SMA10 czterogodzinnego. Jednodniowy Fibonacci 38,2% po 1706 USD będzie następny na radarach sprzedawców.

Oto jak to wygląda na narzędziu

fxsoriginal

O wykrywaczu zbiegów technicznych

TCD (Technical Confluence Detector) to narzędzie do lokalizowania i wskazywania tych poziomów cenowych, w których występuje przeciążenie wskaźników, średnich ruchomych, poziomów Fibonacciego, punktów obrotu itp. Jeśli jesteś traderem krótkoterminowym, znajdziesz wejście punkty za strategie przeciwne do trendu i poluj kilka punktów na raz. Jeśli jesteś traderem średnio- i długoterminowym, to narzędzie pozwoli Ci z wyprzedzeniem poznać poziomy cen, na których średnio- i długoterminowy trend może się zatrzymać i odpocząć, gdzie odwrócić pozycje lub gdzie zwiększyć rozmiar pozycji.

Maciej Sokół

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.